Alarm Etiketlerinin Güvenlik Sistemindeki Önemi

Bu yazıda EAS etiketinin rolüne odaklanacağız.

Çoğu perakendecinin, mağaza hırsızlarının neden olduğu yüksek aylık hırsızlık maliyetinin, perakende işinde faaliyet gösterdiğinizde kaçınılması mümkün olmayan bir şey olduğu konusunda bizimle aynı fikirde olacağını düşünüyoruz.

Epoint® olarak, yalnızca hırsız alarm antenleri ve alarm etiketlerinin doğru kombinasyonunu seçerek perakendecilerin aylık küçültme maliyetlerini ortalama %50-90 oranında en aza indirmelerine yardımcı oluyoruz.

Bu yazıda bir mağaza güvenlik sisteminin nasıl çalıştığına bir göz atacağız ve doğru alarm etiketlerinin nasıl seçileceğine dair daha derin bir anlayış ve açıklama sunacağız.

Alarm Etiketi nedir?

Alarm Etiketi, bir mağaza güvenlik sisteminin önemli bir parçasıdır; etiket, korumak istediğiniz ürünün üzerine koyduğunuz ve alarm antenlerine, eğer yaklaşırlarsa alarm vermeleri için sinyal gönderecek küçük bir “sinyal vericidir”; Birisi ürünü çalmaya çalışıyorsa ve etiketi ödemeden/etiketi çıkarmadan onu girişten geçirmeye çalışıyorsa sistem alarm verecektir.

Kimin alarm etiketine ihtiyacı var?

Küçülme sorunu yaşayan her mağaza güvenlik sisteminin kullanımından faydalanabilir.
Doğru kalitede etiketlerin ve alarm antenlerinin kullanımı genellikle % 50-90 arasında büzülmeyi azaltır.

Mağazamın alarm güvenlik sistemi kurması ve değerli eşyalarda etiket kullanması mantıklı mı?

Bu, aylık hırsızlık ve sahip olduğunuz perakende satışın türüne/boyutuna bağlıdır. Mağaza güvenlik sistemleri söz konusu olduğunda, tamamı mağazanın büyüklüğüne, mağaza sayısına ve perakende türüne bağlı olarak farklı ürünler ve kurulum olanakları bulunmaktadır.

Hangi çözümün ihtiyacınıza en uygun olduğunu bulmanın en kolay yolu güvenlik çözümü uzmanlarımızın size rehberlik etmesine izin vermektir;

Hangi alarm etiketi özel ihtiyaçlarıma uyuyor?

Her mağaza benzersizdir ve güvenlikle ilgili kendi ihtiyaçları vardır. Ancak genel olarak sattığınız ürünlerin türü ihtiyacınız olan alarm etiketlerinin türünü belirler.

Kıyafet satıyorsanız Golf Alarm, Ufo Alarm, Round Alarm Etiketi veya Mini Alarm etiketi gibi sert etiketler iyi bir seçim olacaktır. Tüm etiketlerin en iyisi, birden fazla kilit mekanizmasına sahip olan ve yetkisiz kişiler için çıkarılmasını son derece zorlaştıran etikettir.

Yiyecek satarken, örneğin donmuş ürünleri, sıvı veya metal içeren ürünleri etiketlemek gibi üstesinden gelmeniz gereken tamamen farklı zorluklarla karşılaşırsınız.

Kütüphane işindeyseniz etkinleştirebileceğiniz ve devre dışı bırakabileceğiniz alarm etiketlerine ihtiyacınız olacaktır.

Epoint® sert Alarm Etiketlerinin kalitesi nasıl?

Epoint® alarm etiketlerini satın aldığınızda kalite kontolü yapılarak gelirler. Bu şu anlama gelir:

Üretim kalitesi yüksek
Kalite kontrollü
Tüm ürünler test edilerek sevk edilir

Etiketler, iç kısımdaki hassas bileşenleri koruyan kaliteli saf abs sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır.

Alarm Etiketlerinin Güvenlik Sistemindeki Önemi