EPOINT® Mağaza Ürün Koruma Sistemleri


Detaylı bilgi almak için 0212 509 25 60 Numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.


MİNİ ALARM ETİKET

Mini alarm etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile en çok kullanılan etiketlerinden biridir. Neredeyse her üründe kullanılabilir. Ürünler üzerine uygulanması oldukça kolaydır. Alarm sökücüsü olmadan ürün üzerinden çıkmaz.

ROUND ETİKET

Round mağaza güvenlik etiketleri radyo frekanslı sistemler için üretilmiş olan etiketlerden biridir. Sağlam çelik paslanmaza kilidi ile oldukça kullanışlıdır. Uzun süreli kullanıma uygundur. Takıldığı ürünlere zarar vermez. Alarm sökücü olmadan çıkarılamaz.

SÜPER ROUND ETİKET

Süper round etiket mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için kullanabileceğiniz radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemlerinin diğer bir etiketidir. Neredeyse her üründe kullanılabilir. Ürünler üzerine uygulanması oldukça kolaydır. Alarm sökücüsü olmadan ürün üzerinden çıkmaz. Uzun mesafelerde etkili çalışır.

DİZAYNER GOLF ETİKET

Dizayner alarm güvenlik etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile birlikte kullanılan etiketlerinden biridir. Neredeyse her üründe kullanılabilir. Ürünler üzerine uygulanması oldukça kolaydır. Alarm sökücüsü olmadan ürün üzerinden çıkmaz.

PENCIL ETIKET

Pencil ürün koruma etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için hem radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile hem de akusto manyetik sistemler ile kullanabileceğiniz türleri mevcuttur. Mağazanızda satışını yapmış olduğunuz birçok ürün ile birlikte kullanıma uygundur. Gri renklidir.

UFO ALARM ETİKETİ

Ufo alarm güvenlik etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile birlikte kullanabileceğiniz etiketlerinden biridir. Neredeyse her üründe kullanılabilir. Ürünler üzerine uygulanması oldukça kolaydır. Alarm sökücüsü olmadan ürün üzerinden çıkmaz.

GÖZLÜK ALARM ETİKETİ

Optik alarm etiketi optik ürünleri hırsızlıklardan korumak için hem radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile hem de akusto manyetik sistemler ile kullanabileceğiniz bir etikettir. Mağazanızda satışını yapmış olduğunuz gözlük ürünlerinde kullanıma uygundur. Beyaz renklidir.

ŞİŞE ALARM ETİKETİ

Şişe alarm güvenlik etiketi mağazanızdaki şişe ürünlerini hırsızlıklardan korumak için radyo frekanslı ve akusto manyetik mağaza güvenlik sistemleri ile kullanılan etikettir. Her şişe ürününde kullanılabilir. Şişe ürünlerinin açılmasını ve çalınmasını önler.

SPIDER ALARM

Spider alarm güvenlik etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için kullanabileceğiniz radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile birlikte kullanılan etiketlerinden biridir. Kutulu ürünlerde kullanım için üretilmiştir. Kendi alarmı vardır ayrıca kapıdan çıkışlarda antenlerin alarm vermesini sağlar.

3×3 KAĞIT ETİKET

3×3 barkod etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için kullanabileceğiniz radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile kullanılabilecek kağıt alarm etiketlerinin en küçük üyesidir. Genellikle düz yüzeylerde kullanılır. Yapıştırılarak uygulanır. Radyo frekanslı deaktivator ile deaktive edilir.

4×4 KAĞIT ETİKET

4×4 barkod etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için kullanabileceğiniz radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile kullanılabilecek orta boylu kağıt alarm etiketidir. Genellikle düz yüzeylerde kullanılır. Yapıştırılarak uygulanmaktadır. Radyo frekanslı deaktivator ile deaktive edilir. Kırtasiye ürünleri, kitap, cd, kutulu ürünler için kullanılmaktadır.

5×5 KAĞIT ETİKET

5×5 barkod etiketi mağazanızdaki ürünleri hırsızlıklardan korumak için kullanabileceğiniz radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri ile kullanılabilecek kağıt alarm etiketlerinden biridir. Genellikle düz yüzeylerde kullanılır. Yapıştırılarak uygulanır. Radyo frekanslı deaktivator ile deaktive edilir.

Kozmetik Alarm Etiket

Kozmetik alarm etiketi radyo frekans sistemlerle birlikte çalışmaktadır. Radyo frekanslı ürün koruma sistemi kullanan kozmetik ürünlerin satışını yapan mağazalarda kozmetik ürünler üzerine uygulanmaktadır. Kozmetik alarm etiketi ürün göreselini kapatmamak için şeffaftır.