Yapışkanlı Alarm Etiketleri

Yapışkanlı Alarm Etiketleri, genellikle kozmetik perakende mağazalar, kırtasiye, market, elektronik market, bebek ürünleri sektöründe kullanılmaktadır.
Radyo frekans yapışkanlı kağıt alarm etiketleri ve akusto manyetik kağıt alarm etiketleri olarak iki teknolojide üretilmektedir.
Akusto manyetik yapışkanlı kağıt alarm etiketleri, barkod alarm, dr barkod alarm etiketi olarak adlandırılmaktadır. Boyut olarak tek ölçü 10 mm x 45 mm boyutundadır.
Dr barkod alarm etiketi yoğun olarak yapışkanlı kullanılır. Bu alarm etiketinin yapışkansız olan ok uçlu modeli mevcuttur. Ayrıca kaynakta koruma olarak yıkama talimatı içerisinde uygulama mevcuttur.

Dr barkod alarm etiketi kalite farkı nedir?

Dr alarm etiketlerin kalitesini belirleyen içerisindeki rezonans olarak adlandırılan metal parçaların sayısıdır. Yüksek kalite dr etiketler 3 rezonanslı olup ürün koruma sistemleri tarafından daha iyi algılanır. Metal parçaların katışıksız olması kaliteyi önemli ölçüde artırmaktadır.
Epoint® olarak ürettiğimiz dr barkod alarm etiketler 3 rezonanslı katışıksız saf malzemeden üretilmektedir. Tüm akusto manyetik sistemlerle en iyi performansta çalışır. Epoint® olarak müşterilerimize özel logo / yazı veya marka baskılı dr alarm etiketi üretimi mevcuttur.

Radyo frekans yapışkanlı kağıt alarm etiketleri

Radyo frekans yapışkanlı kağıt etiketler çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Market ve kırtasiye genel olarak 4 x4 kağıt alarm etiketi kullanılmaktadır.
Elektronik marketler ve bebek ürünleri satan mağazalarda ise genellikle 5×5 boyutundaki radyo frekans kağıt alarm etiketi tercih edilmektedir.
1 milyoncu olarak bilinen mağazalarda, bujiteri mağazalarında 3×3 ve 4×4 kağıt alarm etiketler kullanılmaktadır.

Radyo frekans barkod alarm etiketlerin barkodlu veya boş (beyaz baskısız) çeşitleri mevcuttur. Baskısız boş alarm etiketlerin üzerine barkod yazıcı ile barkod basılabilmektedir.
Radyo frekans yapışkanlı alarm etiketleri rulo halinde her ruloda 1000 adet olarak satılmaktadır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda etiket üzerine renkli veya tek renk firma lofo, marka veya yazı baskılı şekilde üretim yapılmaktadır.

Yapışkanlı Alarm Etiketleri